ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Молодь має знати більше про військо

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Листопада 2019, 13:00 3

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся «Ярмарок військових професій», учасниками якого стали вихованці військових ліцеїв, учні столичних шкіл та гімназій. Представники військових вишів розповіли їм про умови вступу,  порядок розподілу випускників, перспективи після закінчення навчання та переваги військової служби.

– Така подія відбувається щороку напередодні Дня ЗС України. Ми хочемо, щоб молодь змогла отримати корисну й доступну інформацію про військову службу з перших уст, – розповів методист Київського університету імені Бориса Грінченка з питань допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання Іван Припута.

Також він зазначив, що для зацікавленої молоді у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації проходять щомісячні курси військової підготовки.

– Ми часто влаштовуємо дні відкритих дверей. Юнаки й дівчата мають можливість поспілкуватися з курсантами та викладачами навчального закладу, оглянути матеріально-технічну й спортивну бази, а також ознайомитися із побутовими умовами в інституті. Ця практика підвищує комунікацію між цивільною та військовою молоддю, що позитивно впливає на набір під час вступної кампанії, – додав начальник кафедри автоматизованих систем управління факультету інформаційних технологій, доктор технічних наук полковник Олег Сова.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини