У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…
Ліцеїсти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та їхні побратими з Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» з міста Кремінна презентували пісенну композицію у власному виконанні «Армія Моя».
Перший перегляд відбувся, як кажуть, у родинному колі. В самому ліцеї. Адже нині у Львові у своїх колег гостює вже другий за цей рік взвод ліцеїстів з Луганщини. Тож і ліцеїсти, і викладачі, і креативна група, яка створювала продукт, могли поспілкуватись і поділитись емоціями.
Автор слів пісні — відомий львівський бард, композитор Олександр Шевченко, який водночас викладає військовим ліцеїстам музичне виховання.
З його слів, робота над текстом і музикою була справжнім викликом. Адже у пісні хотілося поєднати багато ідей, меседжів, емоцій.
Олександр Шевченко додає, що всі четверо виконавців-ліцеїстів не є досвідченими в музиці. Дехто з хлопців задля того, щоб заспівати, мусив вивчати ази вокалу буквально на ходу. Але хлопці із завданням упорались.
Зі створенням відео ситуація не менш цікава. Режисер і продюсер кліпу Вікторія Холстиніна. Наразі вона керує власною продакшн-студією у Львові. А до реформи суспільного телебачення на Львівській обласній телерадіостудії вона була однією з тих, хто займався створенням військової дирекції телерадіомовлення у період початку військових подій на Сході України. Вона була режисеркою таких телепроєктів, як «Блок-пост», «Хроніка війни» тощо. Тож для Вікторії цей кліп став справою професійного реноме.
— Хочу додати, що мій син навчався у цьому ліцеї. Торік він випустився. Ліцеїсти-крутяни та їхні побратими для мене рідні. Тому хотілося зробити відео насправді крутим. І ми імпровізували. Це була командна креативна робота. Ми використали такий новомодний прийом, як коротка сцена перед початком кліпу. Оцей діалог між ліцеїстами: чий саме ліцей кращий, — він не ігровий. Це звук писався на студійний мікрофон. І я знайшла його серед чорнового аудіо, витягнула. І цей короткий діалог ліг в основу початку кліпу, — говорить Вікторія Холстиніна.
Офіцер-вихователь ліцеїстів-крутян капітан Тарас Гривул зазначив, що кліп вже є доступним для користувачів Інтернету.
— Річ у тім, що днями ми запустили наш канал на YouTube. Назвали його просто, але промовисто «Ліцей Крут», — говорить він. — Власне, там можна переглянути, вподобати і поширити наше відео. Крім того, маємо на меті через цей канал розповідати про внутрішнє життя, навчання, досягнення наших хлопців. Хочемо в такий спосіб залучати до нас підлітків з усієї України.
Ну, а сам відеокліп «Армія Моя» можна переглянути тут:
У Житомирі повідомили про підозру 12 чоловікам, які, за даними слідства, були фіктивно працевлаштовані до професійного коледжу для отримання відстрочки від мобі
Нова ймовірна хвиля мобілізації на росії може стати не лише серйозним соціальним потрясінням, а й каталізатором масштабної економічної кризи.
Викрито масштабну схему виготовлення та використання фіктивних документів задля уникнення мобілізації.
Вдень 13 травня (з 08.00 по 18:30) противник атакував 753 ударними БПЛА. З урахуванням нічної атаки (139 БПЛА), усього було запущено 892 ворожих безпілотників.
Правоохоронці викрили 41-річну киянку, яка під час воєнного стану ошукала військовослужбовця ЗСУ, котрий був тяжко поранений.
Російського агента, який передавав росіянам інформацію про дронові операції Сил оборони, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Вогнеметник, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Інструктор забезпечення навчально-тренувального процесу обслуг ЗРК
від 27000 до 30000 грн
Васильків, Київська область
У Києві суд визнав винним заступника директора приватного коледжу за схему виготовлення фальшивих довідок про навчання в аспірантурі для військовозобов’язаних. Вирок ухвалив Солом’янський районний суд…