ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

З початку АТО/ООС бійцям виплачено майже 200 млн грн додаткових винагород

Новини
23 Листопада 2019, 17:56
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Виплати за знищену техніку противника, безпосередню участь у бойових діях та за успішне виконання бойового завдання отримали понад 40 тис. військовослужбовців ЗСУ.

— За знищення 151 одиниці техніки противника війська профінансовано у сумі понад 4,4 млн грн. Цю виплату отримали 635 військовослужбовців ЗСУ, — повідомив під час брифінгу в АрміїInform начальник Управління соціальних виплат Департаменту фінансів Міноборони В’ячеслав Салахов. — Винагороду за успішне виконання бойового завдання виплачено понад 13,2 млн грн. (Авт. – понад 3200 в/сл ЗСУ).

Найбільш поширену виплату, так звану бойову тисячу, отримали понад 38 тис. воїнів на загальну суму понад 180 тис.грн. (станом на 15 листопада цього року).

Довідково:

За успішне виконання бойового завдання (виплачується на з’єднання, окрему військову частину, підрозділ розміром від 60,9 до 365,4 тис. грн);

за знищення (захоплення) техніки противника (виплачується на підрозділ, екіпаж або особі розміром від 12,2 до 243,6 тис. грн залежно від виду знищеної (захопленої) техніки).


Полював на ЗРК та РЛС для «Лохматого»: в Одесі затримали коригувальника російських ударів
Полював на ЗРК та РЛС для «Лохматого»: в Одесі затримали коригувальника російських ударів

СБУ затримала коригувальника гру рф, який наводив ворожі удари по Силах оборони в Одесі.

«Це зло має бути переможене»: історія українця, який пережив російський полон
«Це зло має бути переможене»: історія українця, який пережив російський полон

56-річного Олега Котова затримали російські військові 23 квітня 2022 року в його будинку в селищі Козача Лопань на Харківщині.

Окупанти готували штурм на Вовчанському напрямку, проте Сили оборони зірвали атаку ще до її початку
Окупанти готували штурм на Вовчанському напрямку, проте Сили оборони зірвали атаку ще до її початку

Українські захисники зірвали підготовку російських окупаційних військ до нового штурму на Вовчанському напрямку.

Сили оборони уразили ворожі пункти управління, переправу та інші об’єкти противника — Генштаб ЗСУ
Сили оборони уразили ворожі пункти управління, переправу та інші об’єкти противника — Генштаб ЗСУ

У ніч на середу, 5 серпня, українські війська завдали ударів по низці важливих об’єктів противника на Запоріжжі, Донеччині та Курщині.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Офіцер відділення, військовослужбовець

від 40000 до 120000 грн

Одеса

Військова частина ЗСУ

RobotaUa Лікар-терапевт

Київ

Військова частина А7039

RobotaUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 23000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

WorkUa Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Київ

120 ОБр Сил ТрО

WorkUa Розвідник ССО

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Olx Артилерист, військовослужбовець

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ