ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вінницькі військові музиканти провели благодійний концерт на підтримку онкохворої дівчинки

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Листопада 2019, 14:05 6

Центр військово-музичного мистецтва Повітряних Сил ЗС України спільно з військовим гуртом «Наш день» провів благодійний концерт для збору коштів на лікування 14-річної Анастасії Педоренко. Дівчинка вже десять років бореться зі страшною хворобою – пухлиною головного мозку. Перші дві операції проходили в Україні. Та після чергового рецидиву на подальше лікування погодились лише корейські лікарі.

Батько Насті – колишній військовий музикант. Тож, у такий спосіб його колеги виріши допомогти родині. Зусиллями вінничан вдалося зібрати такі необхідні родині додаткові кошти на лікування.

 – Дуже вдячний всім, хто долучився до цієї справи. Як своїм колегам, які не відвернулися і підтримали в тяжкий момент, так і тим, хто не пошкодував часу і грошей для порятунку моєї доньки, – подякував присутнім Сергій Педоренко.

Традиційно  «Наш день» виступив лише з авторськими піснями, але цього разу в супроводі всього музичного Центру. Тож поряд зі збором коштів пройшла і своєрідна презентація гурту. Склад гурту – 6 чоловік, репертуар – лише власні пісні, без каверів та реміксів. Автор більшості з них Микола Качур, який виступає на соло-гітарі. Але деякі композиції покладені на слова прихильників гурту. Тематика творів абсолютно різнопланова: це і пісні про російсько-українську війну, і про Повітряні Сили, і про сім’ю та кохання.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини