ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Танкісти з Чернігівщині до кінця року заселяться до новеньких кімнат у гуртожитках поліпшеного планування

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 20 Листопада 2019, 15:05

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників у перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Нині в гуртожитку завершили внутрішні та зовнішні роботи, розставили меблі. Зводити гуртожитки для бійців у Гончарівському почали торік у квітні – вперше з радянських часів.

Загалом у Гончарівському завершено будівництво двох гуртожитків поліпшеного типу. Один уже повністю облаштований, мебльований і готовий прийняти військовослужбовців, у другому ще тривають внутрішні роботи, а третій – добудовують.

Біля перших двох гуртожитків тривають роботи щодо впорядкування території. Доріжки вже викладені тротуарною плиткою, а під вікнами  облаштовані клумби. Зважаючи, що ці охайні будиночки зовсім близько від соснового лісу, тут буде надзвичайно гарно і затишно жити.

Житлові блоки в гуртожитках розраховані на дві кімнати, у кожній  проживатимуть по 5 військовослужбовців. На 10 людей у блоці є два туалети, душ та умивальник. У кімнаті для умивання встановлені бойлери.

На кожному поверсі є мебльовані кухні з індукційними поверхнями, мийками, духовими шафами й холодильниками. Для потреб військових облаштовані пральні, сушарки для одягу, а також кімната для відпочинку.

Начальник квартирно-експлуатаційної служби першої танкової бригади Роман Колесник зазначив, що до першого грудня другий гуртожиток мають здати в експлуатацію, а 6-го числа буде офіційне відкриття.

Кожен гуртожиток розрахований на 125 осіб. Проживатимуть тут насамперед військовослужбовці контрактної служби, які не мають житла.

Загалом нині в Чернігівській області будують одинадцять гуртожитків для контрактників. Нові казарми з’являться в Чернігові, Гончарівському та Десні. На їхнє будівництво передбачено понад 163 мільйони гривень.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Збільшилася кількість загиблих внаслідок російського удару по Києву
Збільшилася кількість загиблих внаслідок російського удару по Києву

Відомо вже про п’ятьох загиблих у Києві через нічну російську атаку. Близько 40 людей було поранено у столиці.

«Фронтова студія»: як військовий із позивним «СЗЧ» написав пісню для 39-ї бригади «сімейного типу»
«Фронтова студія»: як військовий із позивним «СЗЧ» написав пісню для 39-ї бригади «сімейного типу»

Лідер гурту «СЗЧ», військовослужбовець Борис Ісмаїлов із позивним «СЗЧ», написав пісню для 39-ї окремої бригади морської піхоти.

«Вони тричі зупиняли навчання»: українські пілоти дронів у Швеції показали партнерам з НАТО реалії сучасної війни
«Вони тричі зупиняли навчання»: українські пілоти дронів у Швеції показали партнерам з НАТО реалії сучасної війни

Українські оператори дронів, яких запросили на міжнародні навчання НАТО на шведському острові Готланді, «знищили» шведських військових, які їм протистояли.

«Я прийшла до ТЦК і сказала, що додому не піду»: історія захисниці Ольги
«Я прийшла до ТЦК і сказала, що додому не піду»: історія захисниці Ольги

Штаб-сержант 3-ї категорії відділення цивільно-військового співробітництва Солом'янського ТЦК та СП Ольга Даценко розповіла про свій шлях до війська.

Ховався за наплічником: російський штурмовик вважав, що захистився від дрона
Ховався за наплічником: російський штурмовик вважав, що захистився від дрона

Оператори батальйону безпілотних систем Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зробили добірку уражень ворожої піхоти.

Автівки ООН потрапили під удар російських дронів у Херсоні
Автівки ООН потрапили під удар російських дронів у Херсоні

Російські окупанти атакували ударними безпілотниками транспорт гуманітарної місії Організації об’єднаних націй у Херсоні.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Олександрія

Старобільський РТЦК та СП

Токар-фрезерувальник

від 20000 до 50000 грн

Черкаси, Черкаська область

Навідник

від 22000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

Механік-радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Механік водій

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Кухар (ЗСУ)

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

--- ---