ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Перевірено танковий резерв

Військовий вишкіл Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 19 Листопада 2019, 19:19

На полігоні в районі відведення важкого озброєння операції Об’єднаних сил проведено навчання загальновійськового резерву окремої механізованої бригади.

За легендою навчань, противник продовжує збройний конфлікт на території Донецької області вздовж лінії фронту. В одному з населених пунктів він зосереджує основні сили та перебуває в готовності перейти в атаку. Згодом противник намагається прорвати оборону першого ешелону наших військ проходом крізь мінні загородження силами танкового батальйону. Далі він продовжує наступ і закріплюється на вигідному рубежі.

Разом з тим за сигналом тривоги в район зосередження вирушають резерви командира бригади. Підрозділи проводять підготовку техніки до застосування, виходять на вогневий рубіж і наносять максимальне вогневе ураження противнику, що наступає. Вже після закінчення контратаки відбувається відновлення військ для оборони переднього краю.

За словами заступника командира окремої механізованої бригади, на цей час загальновійськові резерви з’єднання складаються з танкових і протитанкових артилерійських підрозділів.

Під час заняття відпрацьовано вихід танкових підрозділів на вогневий рубіж і стрільбу із закритих вогневих позицій, а також подолання мінно-вибухових загороджень. Зокрема інженерно-саперні підрозділи бригади відпрацьовували дії на мінних полях під час наступу.

— Спочатку бригадні сапери відпрацювали розмінування протитанкової ділянки місцевості, щоби пройти його бронетехнікою. Надалі було відпрацьовано дії із зарядом розмінування ЗРП «Тропа». Цей спосіб використовують, коли під час наступу треба створити для особового складу прохід через мінно-вибухові загородження, — пояснив офіцер.

Після подолання мінних загороджень один із танкових підрозділів вийшов на вогневий рубіж, наніс ураження противнику та відійшов у безпечний район на доукомплектування. Водночас інша танкова рота обійшла противника, який цього не очікував, з флангів та обстріляла, завдавши йому серйозних утрат.

— Під час навчань передусім відпрацьовано мобільність, швидкість дій і взаємодію підрозділів. Тренуванню резервів у з’єднанні приділяємо багато уваги, тому подібні заходи проводимо, як мінімум, раз на місяць як удень, так і вночі. Ми зобов’язані це робити задля того, щоб військові, які перебувають в окопах на передовій були впевнені, що загальновійськовий резерв у будь-якому випадку завчасно підійде й надасть необхідну допомогу, — підсумував заступник командира бригади.

Кореспондент АрміяInform
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів

Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.

СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин
СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин

Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог  атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища
Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища

Підрозділи Middle-strike ССО ЗСУ уразили у ніч проти 7 червня нафтобазу «Семиколодезянська» та нафтовий термінал в окупованому Криму.

«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко
«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко

За три рокі на позиціях окупанти глибоко врилися в землю, щоб сховатися від дронів.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 20000 до 100000 грн

Тернопіль

Перший відділ Тернопільського РТЦК та СП

Стрілець

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Окремий контрольно-пропускний пункт Київ, ДПСУ

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування Сухопутних військ

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

--- ---