ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Який український військовий виш найчастіше відвідують іноземні делегації?

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Листопада 2019, 17:42

Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного є беззаперечним лідером за кількістю заходів міжнародного військового співробітництва серед вищих військових навчальних закладів, у яких активну участь беруть не лише керівники та викладачі вишу, але й курсанти.

За неповних одинадцять місяців цього року  військовий навчальний заклад відвідали 63 іноземні делегації.  Ще 42 заходи  міжнародного військового співробітництва відбулось під час навчань в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.

Військовослужбовці самої ж академії у складі різноманітних делегацій виїжджали за кордон цього року 37 разів.

‒ Те, що у нас побільшало гостей, говорить про зацікавленість наших закордонних партнерів навчально-освітнім процесом, який організовано в стінах академії з урахуванням бойового досвіду, ‒ зазначив у розмові  з кореспондентом АрміяInform  виконуючий обов’язки начальника відділу міжнародного військового співробітництва НАСВ підполковник Андрій Кіхтан. – Крім того, закордонні колеги цікавляться й процесом реформування військової освіти, який триває в нашому навчальному закладі. Допомагають нам у цьому питанні три військові радники з Данії, Німеччини й Канади.

Львівський військовий виш має давні тісні контакти з Вищою офіцерською школою сухопутних військ імені генерала Тадеуша Костюшка в Польщі,  Литовською військовою академією імені генерала Йонаса Жямайтиса, Терезіанською військовою академією в Австрії, Академією офіцерів армії Німеччини у Дрездені та іншими відомими іноземними вишами. Під час обопільних візитів викладачі обмінюються педагогічним досвідом, знайомляться з історією, структурою навчальних закладів, процесом підготовки офіцерських кадрів, навчально-матеріальною та польовою базою.

За словами підполковника Андрія Кіхтана, нині відпрацьовується договір про співпрацю з найстарішою американською академією у Вест Пойнті.

Фото пресслужби НАСВ

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram