«Цей запропонований продаж покращить здатність України протистояти поточним і майбутнім загрозам шляхом додаткового її оснащення для виконання місій із самооборони та регіональної безпеки за допомогою…
Національна академія сухопутних військ імені Петра Сагайдачного є беззаперечним лідером за кількістю заходів міжнародного військового співробітництва серед вищих військових навчальних закладів, у яких активну участь беруть не лише керівники та викладачі вишу, але й курсанти.
За неповних одинадцять місяців цього року військовий навчальний заклад відвідали 63 іноземні делегації. Ще 42 заходи міжнародного військового співробітництва відбулось під час навчань в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки.
Військовослужбовці самої ж академії у складі різноманітних делегацій виїжджали за кордон цього року 37 разів.
‒ Те, що у нас побільшало гостей, говорить про зацікавленість наших закордонних партнерів навчально-освітнім процесом, який організовано в стінах академії з урахуванням бойового досвіду, ‒ зазначив у розмові з кореспондентом АрміяInform виконуючий обов’язки начальника відділу міжнародного військового співробітництва НАСВ підполковник Андрій Кіхтан. – Крім того, закордонні колеги цікавляться й процесом реформування військової освіти, який триває в нашому навчальному закладі. Допомагають нам у цьому питанні три військові радники з Данії, Німеччини й Канади.
Львівський військовий виш має давні тісні контакти з Вищою офіцерською школою сухопутних військ імені генерала Тадеуша Костюшка в Польщі, Литовською військовою академією імені генерала Йонаса Жямайтиса, Терезіанською військовою академією в Австрії, Академією офіцерів армії Німеччини у Дрездені та іншими відомими іноземними вишами. Під час обопільних візитів викладачі обмінюються педагогічним досвідом, знайомляться з історією, структурою навчальних закладів, процесом підготовки офіцерських кадрів, навчально-матеріальною та польовою базою.
За словами підполковника Андрія Кіхтана, нині відпрацьовується договір про співпрацю з найстарішою американською академією у Вест Пойнті.
Фото пресслужби НАСВ
@armyinformcomua
Розпочалась тисяча двадцять п’ята доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України. Протягом минулої доби зафіксовано 205 бойових зіткнень.
У ніч на 14 грудня 2024 року російські війська здійснили масштабну атаку на Україну, застосувавши 132 безпілотні літальні апарати, серед яких були ударні дрони типу Shahed та безпілотники інших моделей.
Російські війська вночі знову атакували Київ ударними дронами. Повітряну тривогу оголошували двічі, загальна тривалість — три з половиною години.
Згідно з указом Президента України Володимира Зеленського № 143/2022, хвилина мовчання проводиться щодня о 9:00, її оголошують у всіх засобах масової інформації.
У Середземному морі 7 ворожих кораблів, з яких 4 є носіями крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 41 ракети.
Прикордонник бригади «Гарт» із позивним «Петрович», який нині служить під Вовчанськом, поділився історіями зі служби, де за три роки здобув чималий бойовий досвід і навчився новим умінням.
від 21000 до 121000 грн
Володимир, Волинська область
від 20000 до 20000 грн
Васищеве
Військова частина 3075 НГУ
«Цей запропонований продаж покращить здатність України протистояти поточним і майбутнім загрозам шляхом додаткового її оснащення для виконання місій із самооборони та регіональної безпеки за допомогою…