ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Майновий комплекс заводу «Маяк» захищено від протиправної реалізації

Новини
18 Листопада 2019, 11:00
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Голосіївський суд захистив майновий комплекс ПАТ «Завод «Маяк» від примусової реалізації державним виконавцем нерухомого майна за заниженою оціночною вартістю. Про це повідомляє пресслужба Державного концерну «Укроборонпром».

Транспортний цех АТ «Завод «Маяк» було виставлено на торги в системі електронних торгів СЕТАМ із датою проведення аукціону, призначеною на 28.11.2019 за стартовою ціною нижчою більш ніж на 100 млн грн від його ринкової вартості.

Через це Концерн звернувся до правоохоронних органів із повідомленням про вчинення кримінального правопорушення.

Сьогодні Прокуратурою міста Києва попереджено незаконне відчуження державного майнового комплексу «Завод «Маяк» ДП «СЕТАМ».

«За клопотанням прокуратури міста Києва Голосіївським районним судом м. Києва накладено арешт на державний майновий комплекс Акціонерного товариства «Завод «Маяк» ДК «Укроборонпром» загальною площею близько 20 тис. кв. м. для недопущення його продажу на торгах ДП «СЕТАМ» за заниженою початковою вартістю», – йдеться в повідомленні прокуратури.

За матеріалами, наданими Концерном у ході розслідування кримінального провадження, за фактом організації шахрайської схеми з продажу майна ПАТ «Завод Маяк» установлено, що колишній посадовець підприємства за винагороду обіцяв представнику комерційної структури сприяння у придбанні вказаного комплексу через електронну систему торгів ДП «СЕТАМ». Шахрайську схему було викрито, а його організатора затримано.

Раніше за зверненням «Укроборонпрому» до Верховного Суду була в касаційному порядку оскаржена постанова Київського апеляційного суду, за якою майно намагалися виставити на продаж.

Підготувала Тетяна Рубан


Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Начальник групи, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Стрілець до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Senior Project Manager

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Гранатометник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго