ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Засновник ТОВ «НВП ТЕМП-3000»: «Наш продукт тестували не за державним стандартом!»

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Листопада 2019, 10:41 4

« Із 2003-го по 2019 роки ми робимо бронежилети відповідно до технічних умов виробника, за критеріями й вимогами від Міністерства оборони України. З того часу технічні вимоги не змінювались. Жодних нарікань і невдоволень від замовників ми не отримували. Наші бронежилети пройшли миротворчі місії під егідою ООН, вони використовувалися в АТО та ООС. Якби ДБР тестувало бронежилет відповідно до технічних умов виробника – він витримав би, однозначно!» – наголосив на пресконференції Юрій Євтушенко, засновник ТОВ «НВП ТЕМП-3000».

Засновник та власник «Темп-3000» запросив на гостину до міста Ворзель журналістів, щоб відкрито поговорити про ситуацію навколо бронежилетів.

За словами Юрія Євтушенка, його підприємство діє винятково у правовому полі. На сьогодні у виробника немає методики перевірки броні експертами, яку міг би затвердити Мін`юст. І це означає, що бронежилет, який виробляє «Темп-3000», мають перевіряти відповідно до технічних умов від виробника.

– Нам незрозуміло, чому в бронепластини стріляли окремо від інших елементів бронежилета, якщо відповідно до ДСТУ В 4103-2002 клас балістичного захисту бронежилета оцінюється в комплексі, а не кожний елемент окремо. Нам абсолютно не ясно, чому, замість максимальних трьох пострілів, стріляли 6 разів. Ми не розуміємо, з якого виду зброї Державне бюро розслідувань тестувало наш продукт. Нам цікаво ознайомитись з результатами експертизи. Досвід перевірки у нас є. Це робила Генпрокуратура. Вони діяли відповідно до технічних умов і наш виріб витримав та дав відповідний результат, у якому ми впевнені, – наголосив власник підприємства.

Також під час пресконференції було зазначено, що до Державного бюро розслідувань виробник відправляв неодноразово лист із проханням – щоб засновника підприємства допитали, як цього вимагає законодавство України. А також, за словами Юрія Євтушенка, щоби дали право взяти участь у ході судових засідань.

– Процес  виробництва складний для людей, які цим не займаються. Вважаю, що ми маємо бути присутні у залі суду, аби пояснити всі моменти виробництва, технічних умов і все інше. Приховувати нам нічого й нічого боятись,  – наголосив Юрій Євтушенко.

Слід зазначити, що у спільному договорі між виробником і Міністерством оборони такі поняття, як просочування і повна герметизація, відсутні. Виробник наголошує: це власна ініціатива «Темп-3000», аби покращити якість бронежилета.

Підприємство неодноразово знайомило журналістів із процесом виробництва, проводило екскурсії лінією виготовлення спеціального елементу захисту, на яких були також присутні генерал-майор Дмитро Марченко й офіцери з Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України.

Нині Юрій Євтушенко запросив представників ЗМІ на демонстрацію виробничих можливостей до міста Богуслав, де виготовляють ту саму пара-арамідну тканину, з якої виготовляють м’які балістичні пакети. Далі буде.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram