ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мережево-центричні війни: роль систем зв’язку та автоматизації

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Листопада 2019, 18:36 13

Прогресивні інформаційні технології з використанням штучного інтелекту, сучасних цифрових систем зв’язку відіграють вирішальну роль в умовах мережево-центричних війн. Цей важливий аспект, зокрема, обговорювали учасники ХІІ науково-практичної конференції, яка сьогодні розпочалася у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (ВІТІ). Упродовж двох днів представники частин військ зв’язку, структурних підрозділів Міноборони, Генерального штабу Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби України, інших силових відомств, військових вишів, приватних фірм-виробників сучасного телекомунікаційного обладнання та систем кібербезпеки, науковці розглядатимуть питання розвитку телекомунікаційних систем і мереж спеціального призначення та їхнього застосування в районі проведення операції Об’єднаних сил.

— Важливо, що на цій конференції зв’язківці різних силових структур можуть не лише продемонструвати власні досягнення, а й обмінятися досвідом з приватними виробниками, що виготовляють продукцію в галузі військового зв’язку й автоматизованих систем управління, — зазначив заступник начальника військ зв’язку ЗСУ полковник Юрій Плуговий.

Зі свого боку заступник начальника ВІТІ з наукової роботи полковник Валерій Романюк додав, що на конференції детально проаналізують і досягнення військ зв’язку ЗС України й інших силових відомств і визначать напрямки розвитку на наступний рік. Такий представницький склад фахівців-зв’язківців, залучених до цьогорічного заходу, свідчить про надзвичайну актуальність проблематики розбудови сучасної системи зв’язку й упровадження передових технологій у життєдіяльність військ.

Учасники конференції і курсанти військового вишу відвідали виставку сучасних телекомунікаційно-інформаційних засобів, комплексів і систем спеціального призначення. Зокрема їм показали програмний продукт, з допомогою якого реалізована система захоплення, ідентифікації й супроводу динамічних цілей.

А в експозиційному залі ВІТІ понад 40 провідних як вітчизняних, так і іноземних фірм-виробників представили новітні програмно-технічні рішення для застосування в галузі зв’язку, інформатизації, кібербезпеки та радіорозвідки в оборонно-безпековому секторі країни.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини