ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Національному університеті оборони України розпочалося міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Листопада 2019, 19:25 0

З 11 до 14 листопада на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проходитиме міжнародне бригадне командно-штабне навчання за стандартами НАТО за участю близько 100 офіцерів ‒ слухачів командно-штабного інституту застосування військ (сил) НУОУ, а також  слухачів та інструкторів командно-штабного курсу Литовської військової академії імені генерала Йонаса Жямайтіса.

Спільні командно-штабні навчання із залученням слухачів від України та Литви проводяться в Університеті вже третій рік поспіль.

На вступному брифінгу для учасників КШН від імені командування Національного університету іноземних гостей привітав заступник начальника університету з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

– Мені дуже приємно, що наша взаємодія в рамках КШН перетворюється на добру традицію. Сподіваюся, що цей захід матиме користь для слухачів як Національного університету оборони України, так й командно-штабного курсу Литовської військової академії. Головне завдання – продовжити нашу співпрацю в освітньому форматі, – зазначив   заступник начальника університету.

В ході брифінгу офіцерів командно-штабного курсу Литовської військової академії, в якій наразі навчаються й військовослужбовці з Латвії, Литви, Естонії, Грузії та Молдови, поінформували про сучасний стан та завдання Збройних Сил України.

Протягом тижня в ході КШН слухачі українського та литовського військових навчальних закладів відпрацьовуватимуть питання планування дій та управління підрозділами під час виконання бойових завдань на базі Центру імітаційного моделювання НУОУ.

Пресслужба Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини