ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У флотському виші вперше змагались за кубок начальника Інституту ВМС із самозахисту

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Листопада 2019, 15:40 0

Керівництво флотського  вишу започаткувало нову традицію і організувало  змагання на Кубок начальника Інституту ВМС із самозахисту. Втілити ідею в життя допомогла Всеукраїнська асоціація бойових мистецтв «Комбат самозахист ICO».

У змаганнях взяли участь не тільки курсанти флотського вишу, але й Військової академії міста Одеса та військовослужбовці Одеського гарнізону. Також були і дитячі команди. Загалом близько 300 спортсменів.

За словами начальника фізичної культури і спорту Інституту Військово-Морських  Сил  НУ «ОМА» старшого лейтенанта Валентина Ворони, взяти участь у змаганнях запросили не тільки військовослужбовців, а й їхніх дітей та рідних, які займаються бойовими мистецтвами.

У Військово-морському інституті приділяють багато уваги розвитку фізичної культури та спорту. Окрім секцій, що діють в самому інституті, курсанти, в яких гарні показники щодо навчання та дисципліни, мають змогу займатись у міських секціях за межами інституту. Це дало свої результати, адже багато переможців цих змагань було саме з флотського вишу.

Кубок начальника Інституту ВМС  виборола  команда 2-го курсу цього вишу. Також володарі перших призових місць отримали ще одну нагороду – звання кандидатів в майстри спорту. Додатково від волонтерів найкращі спортсмени отримали в подарунок форму для єдиноборств, а також комплекси вітамінів для відновлення після тренувань.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Спорт