ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Більшу частину державного оборонного замовлення отримували компанії, пов’язані з колишніми політиками

Новини
7 Листопада 2019, 11:28
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це генеральний директор «Укроборонпрому» Айварас Абромавичус заявив на нараді з проблемних питань діяльності держконцерну за участю президента Володимира Зеленського в Харкові.

– Проблеми, насправді, існують на всіх підприємствах… Проблеми глибокі, переважно фінансово-управлінського підходу, зокрема і «завдяки» попередньому керівництву, – сказав Абромавичус.

– Частина компаній «Укроборонпрому» в державному оборонному замовленні постійно падає – впала практично до 30% цього року, в той час як приватна частина збільшується… – зазначив він. – Але більша частина державного оборонного замовлення, яку зайняли приватні підприємці, відходила, на жаль, до компаній, пов’язаних із минулими політиками.

Також Абромавичус анонсував новий «проривний, революційний» законопроєкт про державні оборонні закупівлі, який буде незабаром подано до Верховної Ради.

– Ціноутворення для оборонних підприємств буде зроблено зовсім по-іншому – зможемо заробляти більші гроші, – заявив він.

Кореспондент АрміяInform

ВМС ЗСУ знищили прикордонний корабель фсб «Ізумруд» 
ВМС ЗСУ знищили прикордонний корабель фсб «Ізумруд» 

Українські військові моряки потопили прикордонний сторожовий корабель 2-го рангу неподалік Новоросійська.

У ЗСУ скасували понад 10 паперових медичних журналів: запрацювала єдина електронна система
У ЗСУ скасували понад 10 паперових медичних журналів: запрацювала єдина електронна система

У Медичній інформаційній системі Збройних сил України (МІС ЗСУ) запровадили єдиний електронний амбулаторний журнал для військової медичної ланки.

ЗСУ на параді в Парижі: військові пройшли маршем, пілоти пролетіли на винищувачах Mirage
ЗСУ на параді в Парижі: військові пройшли маршем, пілоти пролетіли на винищувачах Mirage

Військовослужбовці ЗСУ пройшли маршем вулицями Парижу, а українські льотчики здійснили політ на двох Mirage 2000B cпільно з французькими колегами.

«Егоїст» у Костянтинівці: 156 бригада показала полоненого окупанта
«Егоїст» у Костянтинівці: 156 бригада показала полоненого окупанта

Полонений російський військовий із позивним «Егоїст» перебуває в Костянтинівці та дякує українським воїнам за збережене життя.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 25000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

WorkUa Майстер виробничого відділення

від 20000 до 21000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

WorkUa Водій категорії В, С, Е

від 20000 до 100000 грн

Надвірна

Надвірнянський РТЦК та СП

WorkUa Розвідник, оператор БПЛА

від 21000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

WorkUa Бухгалтер

від 24000 до 54000 грн

Харків

Військова частина А1215

WorkUa Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО