ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна має запровадити закон про нацбезпеку

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Листопада 2019, 8:47 1

На цьому наголосив Генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг під час свого виступу у Верховній Раді. Він закликав Україну впровадити ухвалений закон про національну безпеку, який передбачає парламентський нагляд за відомствами безпеки і оборони, а також реформування СБУ, повідомляє кореспондент АрміяInform.

«Цей новообраний парламент має історичну можливість змінити Україну на краще. Всі ви вже зробили потужний ривок уперед. Я очікую запровадження закону про національну безпеку, який ухвалили торік, і який передбачає парламентський нагляд за відомствами безпеки, оборонними інституціями, а також реформування СБУ», – зазначив очільник НАТО.

Він запевнив, що радники з Альянсу допомагатимуть Києву запроваджувати євроатлантичні принципи і найкращі зразки роботи для посилення верховенства права і забезпечення прав меншин, для боротьби з корупцією. А також для того, щоб усі аспекти державного життя були відкритими та прозорими, а державні інституції ефективніше служили українському народу.

«Це стане прагненням України вступити до НАТО», – підкреслив Єнс Столтенберг.

Генеральний секретар наголосив: Україна як суверенна держава, має право вибирати власні системи безпеки і запевнив, що двері НАТО залишаються відчиненими. Водночас він зазначив: дорога до такого членства нелегка. І тим, хто хоче цього, слід демонструвати відданість меті й здійснювати реформи.

«Але врешті-решт членство є рішенням Альянсу і тих, хто хоче до нього долучитися, і лише їх. Ніхто ззовні немає права вето. Час сфер впливу відійшов у минуле», – наголосив Єнс Столтенберг.

Фото Дмитра Юрченка

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram