ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Напад із повітря відбили з допомогою «Буків», «трьохсоток» та дивізіонів С-125

Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Листопада 2019, 10:54 4

Під час практичної фази підсумкових тактичних навчань підрозділів зенітних ракетних військ, що відбуваються на Державному полігоні «Ягорлик», бойові розрахунки вже здійснили більше ніж двох десятків пусків зенітних керованих ракет різної дальності. Як повідомили журналісту АрміяInform представники керівництва навчаннями, всі повітряні цілі знищено.

Два зенітні ракетні полки «Буків» та «трьохсоток», а також окремі дивізіони С-125 відбивали масований напад ворога з повітря. Роль повітряних цілей виконували БПЛА ВР-3 «Рейс».

Це третій етап широкомасштабних підсумкових тактичних навчань підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України, під час якого відпрацьовуються підготовка та ведення протиповітряного бою у новому районі. Під час навчань також відбуваються визначальні відомчі випробування ЗРК С-125-2Д1 та контрольні льотні випробування ракет до ЗРК С-300 різних модифікацій.

Стрільби триватимуть до кінця тижня. Після чого підрозділи повернуться в пункти постійної дислокації і приступлять до несення бойового чергування в загальній системі протиповітряної оборони держави.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram