ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовий збір: як наповнюється оборонна скарбниця на прикладі однієї області

7 Жовтня 2019
Військовий збір: як наповнюється оборонна скарбниця на прикладі однієї області

Як повідомили АрміяInform у Головному управлінні Державної фіскальної служби України у Вінницькій області, з кожним роком надходження військового збору до державної скарбниці невпинно зростають. Так, упродовж трьох кварталів 2019-го до держбюджету надійшло 402 мільйони 521,8 тисяч гривень військового збору. У порівнянні з січнем-вереснем 2018 року надходження військового збору зросли на 18,1%, або на понад 61,8 мільйона гривень. Вінницькі податківці підкреслюють, що заплановані показники виконано на 104,1%, тож бюджет отримав більш, як 16 мільйонів гривень додатково тільки з однієї області.

Зокрема, у вересні мешканці Вінницької області перерахували на обороноздатність українського війська 49 мільйонів 908,5 тисяч гривень цього податку. Рекордною ж цифрою цьогоріч стали сплачені у червні надходження – 51 мільйон 76,2 тисяч гривень.

Нагадуємо: військовий збір – це внесок кожного офіційно працюючого українця на підтримку та реформу Збройних Сил України. Ставка збору не змінювалася останні кілька років і становить 1,5 відсотка.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини