ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна братиме участь у миротворчих операціях НАТО

25 Жовтня 2019

«У ці дні працюємо в штаб-квартирі НАТО, де відбуватиметься засідання Північноатлантичної ради НАТО на рівні міністрів оборони держав-контрибуторів тренувально-дорадчої Місії НАТО «Рішуча підтримка» в Ісламській Республіці Афганістан». Про це повідомив Міністр оборони України Андрій Загороднюк на своій сторінці в мережі facebook.

Він написав: «Участь українських військових у місії НАТО в Афганістані є не просто політичним питанням, а дає змогу нашим воїнам отримати практичний досвід взаємодії з підрозділами держав – членів Альянсу та посилює спроможності наших військовослужбовців виконувати завдання, зокрема в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Крім того, для наших саперів важливим є практичний досвід ведення інженерної розвідки шляхів, об’єктів та місцевості, виконання заходів з протидії саморобним вибуховим пристроям та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Тому обговорення подальшого співробітництва в рамках Місії НАТО «Рішуча підтримка» для нас є важливим. Крім того, кожна зустріч з нашими партнерами з Північноатлантичного Альянсу – це чергова нагода акцентувати увагу на спільних безпекових викликах та шляхах протидії їм.

Тож упродовж двох днів проведемо зустрічі з міністрами оборони та представниками Великої Британії, Канади, Литви, Польщі та США у форматі «QUINT», а також двосторонні зустрічі з Генеральним секретарем НАТО (у форматі короткого спілкування) та виконавчим директором Європейського оборонного агентства.

Працюємо. Хочу нагадати, що набуття військових критеріїв членства в НАТО – залишається ключовим пріоритетом нашого відомства».

Стежте за нами в Instagram
Новини