ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Система LIS обліковуватиме паливо і мастила в армії

23 Жовтня 2019, 19:57
Система LIS обліковуватиме паливо і мастила в армії

Про впровадження згаданої логістичної інформаційної системи кореспонденту АрміяInform розповів начальник Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами ЗС України Тилу ЗСУ полковник Руслан Кубаль.

Упровадження цієї системи відбудеться в межах програми уряду США. Вона дозволить здійснювати облік пально-мастильних матеріалів на якісно новому рівні, а в майбутньому – відмовитись від паперового обліку.

– Система LIS уможливить ведення обліку в електронному вигляді та виконання будь-яких операцій з руху пального в режимі online та, відповідно, бачити цей процес і наявний залишок наживо. Підтримка мобільної та стаціонарної платформи забезпечить безперервний контроль за переміщенням матеріальних засобів і їхній моніторинг у «віддаленому» доступі, – повідомив Руслан Кубаль.

За його словами, використання єдиної бази даних дозволить отримати інформацію про реальну наявність озброєння та військової техніки в Збройних Силах за марками, технічним станом, географією розташування й підпорядкованістю. Тоді можна точніше визначити потребу за всією номенклатурою пально-мастильних матеріалів – як кожної військової частини й підрозділу, так і у ЗС України в цілому.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
До Дня всіх закоханих — розкажи історію кохання на передовій Новини, Публікації