ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канада готова розширити санкції проти Росії

11 Жовтня 2019, 12:48
Канада готова розширити санкції проти Росії

Канада не вагатиметься в посиленні санкцій проти Росії, якщо це буде необхідно. Про це йдеться у відповіді правлячої Ліберальної партії Канади на запит Конгресу українців Канади, повідомляє Укрінформ.

– Під час перебування в уряді Ліберальна партія була однозначною у своїй готовності запроваджувати санкції на багатьох російських осіб та цілі сектори. Якщо нас переоберуть та ми матимемо підстави вважати, що посилення санкцій є виправданим й необхідним для припинення російської агресії чи поведінки, то не вагатимемося у запровадженні додаткових обмежувальних заходів, – зазначається у документі.

У партії канадського прем’єра Джастіна Трюдо також пообіцяли не згортати застосування “акту Магнітського” проти порушників прав людини по всьому світу.

– Досі наш уряд шляхом застосування закону Магнітського за грубі порушення прав людини запровадив санкції проти 30 росіян. Коли це виправдано, найбільш доцільно та ефективно, ми й надалі застосовуватиме “санкції Магнітського” проти російських посадовців за порушення прав людини, – запевнили у Ліберальній партії.

Стежте за нами в Instagram
Новини світу та України