ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Генерал США у відставці Бен Ходжес: «Ситуація в Золотому – сигнал Німеччині, США та Франції натиснути на Росію»

31 Жовтня 2019
Генерал США у відставці Бен Ходжес: «Ситуація в Золотому – сигнал Німеччині, США та Франції натиснути на Росію»

У рамках третього безпекового форуму, який відбувається у Львові на базі Інформаційно-культурного центру  імені А. Шептицького Українського католицького університету, на запитання представників ЗМІ відповіли співзасновники форуму – заступник Голови Верховної Ради восьмого скликання Оксана Сироїд та генерал-лейтенант Збройних Сил США у відставці Бенджамін Ходжес.

Найбільш гостра тема, що цікавила журналістів, це, беззаперечно, процес розведення сил поблизу населеного пункту Золоте-4.

Зі слів пана Ходжеса, процес повинен бути абсолютно дзеркальним.

– Повинна бути певна прозорість та абсолютна впевненість у тому, що це не буде виключно українським відступом. Що цього будуть дотримуватись із іншого боку. От тут входить «у гру» ОБСЄ. Але поки що Російська Федерація не дозволяла ОБСЄ виконувати свою роботу. І це завдання для міжнародної спільноти. Зокрема, Німеччини, Франції і США – натиснути на Росію  і дозволити ОБСЄ виконати свої обов’язки. Я не знаю, як конкретно Генеральний штаб ЗС України пропонує перегрупувати розташування українських підрозділів. Але сподіваюсь, що і логістика буде покращена. І можливість захисту солдатів та громадян, які там проживають – також, – наголошує він.

Фото та відео автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини