Значна кількість бійців, які обрали для повернення батальйон безпілотних систем 34-ї окремої бригади морської піхоти «Борисфен» — наочне свідчення саме такого ставлення. Про…
Угорщина наклала вето на спільну заяву послів НАТО щодо України, яка мала бути ухвалена Північноатлантичною радою, що перебуває з візитом в Україні. Про це повідомляє Укрінформ.
Про це у середу під час Євразійського форуму в Будапешті заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто, повідомляє Daily News Hungary.
«Угорщина ветувала спільну заяву послів НАТО щодо України», – йдеться у повідомленні.
За словами Сіярто, Угорщина «не готова жертвувати інтересами 150 тисяч етнічних угорців на заході України заради геополітичних інтересів».
Угорський міністр додав, що Будапешт також подав кілька пропозицій щодо внесення змін до спільної заяви, у яких ішлося про те, що Україна повинна виконувати свої обов’язки щодо меншин відповідно до міжнародного права. При цьому голова угорського МЗС стверджує, що кілька пропозицій базувалися на принципах Ради Європи та ООН.
Він наголосив, що рішення про накладання вето було ухвалене після того, як всі угорські пропозиції були відхилені на засіданні послів НАТО.
Сіярто також повідомив, що «позбавлення прав меншин однієї з країн-учасниць НАТО щонайменше заслуговує згадки в такому документі», і що заява повинна містити положення про «відновлення цих прав».
Як повідомлялося, 30-31 жовтня в Україні з візитом перебуватиме Північноатлантична рада, до якої входять посли усіх 29 країн-членів Альянсу.
Крім того, очікується, що 30 жовтня в Будапешт з візитом прибуде президент Росії Володимир Путін. У нього запланована зустріч з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.
Водночас в угорській столиці проходять великі двосторонні угорсько-російські консультації на найвищому рівні та Євразійський форум.
Військовослужбовці Морської охорони Державної прикордонної служби врятували в акваторії чорного моря екіпаж балкера «Golden Rose».
Оператори батальйону безпілотних систем «MARA» 66-ї бригади на Лиманському напрямку знищили ворожі автівки, мотоцикли та квадроцикли.
Колись він нищив танки й бронемашини, а тепер полює на «Шахеди» та «Гербери», розуміючи: кожен дрон може коштувати комусь життя.
Оператор взводу радіорозвідки у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Навідник
від 45000 до 110000 грн
Дніпро
Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП
Розвідник-далекомірник 155 окремий батальйон територіальної оборони
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Значна кількість бійців, які обрали для повернення батальйон безпілотних систем 34-ї окремої бригади морської піхоти «Борисфен» — наочне свідчення саме такого ставлення. Про…