ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Мукачеві Міноборони «відбило» землю військового містечка

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Жовтня 2019, 18:28 1

Військова прокуратура обстояла в суді законне право Міністерства оборони України на земельну ділянку військового містечка вартістю 23 млн гривень. Про це повідомляє пресслужба Генпрокуратури.

Зокрема військова прокуратура Ужгородського гарнізону подала позовну заяву в інтересах Міноборони, квартирно-експлуатаційного відділу міста Мукачева до Виноградівської міськради та одного з банків України. Йдеться про позов щодо скасування державної реєстрації і визнання права постійного користування за державою на земельну ділянку одного з військових містечок. Загальна її площа у м. Виноградів становить 10,69 га, а вартість – 23 млн гривень.

Як зазначають у відомстві, вказана територія незаконно вибула з державної власності в грудні 2001 року на підставі рішення Виноградівської міськради про припинення права користування цією земельною ділянкою та надання її суб’єкта господарювання.

Однак, завдяки принциповій позиції прокуратури гарнізону, 29 жовтня 2019 року Західний апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції про скасування незаконної державної реєстрації й визнання законного права на вказану ділянку за Міноборони України – за КЕВ м. Мукачево. Рішення суду вже набрало законної сили.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram