ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Офіцери запасу вдягнули військові однострої

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Жовтня 2019, 8:55 1

До Харківського військового інституту танкових військ прибули офіцери запасу з числа випускників воєнних кафедр цивільних вишів, яких, за наказом Міністра оборони, призвали на службу до Збройних Сил України.

Упродовж наступних трьох місяців у стінах військового вишу майже 50 призовників-офіцерів удосконалюватимуть знання та навички, отримані під час навчання на студентських лавах.

– Графік занять у новоприбулих слухачів доволі насичений, – розповів начальних військового інституту полковник Олександр Серпухов. – Третину навчального часу вони проведуть в аудиторіях, де поновлять знання  військових статутів та спеціальних дисциплін, а решту – на навчально-тренувальній базі інституту та на полігоні, закріплюючи теорію практикою.

За словами очільника військового вишу, інтенсивна підготовка новоприбулих офіцерів розпочнеться вже з перших днів прибуття до навчального закладу. Навчатимуться слухачі за двома напрямами: «Озброєння та військова техніка» і «Радіаційний, хімічний, біологічний захист та екологічна безпека військ».

По закінченню навчання призовники-офіцери складуть комплексний випускний іспит та будуть розподілені до військових частин Збройних Сил України для подальшого проходження служби.

Відповідно до чинного законодавства, протягом усього періоду служби за офіцерами запасу зберігатиметься місце роботи, посада та середній заробіток на підприємстві чи установі, в яких вони працювали до моменту призову. Крім того, їм гарантовані соціальні гарантії та пільги, такі ж, як для військовослужбовців контрактної служби, та відповідне грошове забезпечення.

До виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил офіцери за призовом без особистої згоди залучатися не будуть.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини