ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові з Львівщини й Тернопільщини та їхні родини відпочивають у Карпатах

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Жовтня 2019, 14:49

У цілющих Карпатах — немає часу спати

Представники механізованої бригади з Яворова та Тернопільської артилерійської бригади відновлюватимуть психологічний стан і фізичне здоров’я після виконання завдань за призначенням у районі проведення операції Об’єднаних сил (АТО) на сході країни у мальовничих Карпатах.

М’яка реабілітація відбуватиметься під опікою досвідчених спеціалістів навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець».

Упродовж наступних двох тижнів військові та члени їхніх родин братимуть участь у комплексних заняттях, що допоможуть, власне, відновити психологічний стан у тих його учасників, які тривалий час перебували в бойових умовах службово-бойової діяльності, а також тих, хто перебував під емоційними впливами від переживань за долю своїх близьких, які воювали з російськими окупантами.

За словами представників бази, відпочинок військових з родинами – це, загалом, один із ключових етапів їхньої реадаптації до звичайних умов життя, дієвий засіб запобігання виникненню та розвитку в них психологічних травм.

Для цього відпочивальників активно залучатимуть до занять з арттерапії, під час яких вони у сімейному колі писатимуть картини або опановуватимуть ліплення. Також їх намагатимуться залучати до інших цікавих та пізнавальних вікторин і конкурсів.

Слід додати, що до декомпресійної реабілітації обов’язкового включено фізкультурно-оздоровчу складову, яка, за досвідом попередніх заїздів, припадає до душі майже всім. А це заняття в тренажерних залах, відвідування масажних кабінетів, а у разі потреби і профільних медичних спеціалістів.

Крім того, прихильникам активного відпочинку «тисовці» запропонують декілька дивовижних маршрутів піших екскурсій, а також низку велосипедних прогулянок. І це лише на перший тиждень.

Варто зазначити, що колектив навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець» завжди радий зустрічати військових із родинами та знає, що потрібно запропонувати їм, аби відновити силу домашнього вогнища.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform Новини, Реабілітація, Соціальний захист