ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Америка інвестуватиме випуск дешевих одноразових літаків 

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Жовтня 2019, 13:34

Військово-повітряні сили Сполучених Штатів Америки планують вивести на ринок одноразові бойові літаки. Їх будуть відправляти на місії, які є небезпечними для пілотованих літальних апаратів.

Як заявляють представники відомства, однією із технологій, в яку вони будуть інвестувати кошти у 2020 році – це «недорогий одноразовий літак».

У першу чергу таке рішення в ВПС США прийняли через витрати на інші винищувачі. До прикладу, вартість виробництва F-35A Joint Strike Fighter – 89,5 мільйонів доларів, у середньому година його польоту обходиться державі у 44 тис. доларів. Ціна кожного нового бомбардувальника В-21 – 640 мільйонів доларів.

За розрахунками військових, безпілотні літальні апарати коштуватимуть набагато дешевше. До прикладу, зараз ВПС США фінансують розробку XQ-58A Valkyrie – безпілотного літального апарата вантажопідйомністю 272 кілограми та дальністю польоту до 2800 кілометрів. Через відсутність системи життєзабезпечення пілота та сучасної електроніки він коштуватиме 3 млн доларів.

При цьому, наголошують у авіаційному відомстві, частину винищувачів супроводжуватимуть дрони, які можуть розшукувати пілотовані військові літаки, а потім діятимуть як принада для військової засідки або знищувати противника ракетами. Крім того, дрони можуть виконувати функції повноцінного винищувача – блокувати ворожий зв’язок і радари.

У ВПС упевнені, що нові дешеві безпілотники допоможуть відомству зекономити десятки мільйонів доларів. Перший такий пристрій вони протестують у 2020 році

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101
Ракета — «свіжа»: Зеленський заявив, що росія продовжує обходити санкції й виробляти Х-101

Ракету Х-101, якою росіяни вдарили по житловому будинку в Києві, виготовили вже цього року — попри міжнародні санкції та обмеження.

«Нафта більше не рятує» — бюджетна діра рф уже перевищила річний план
«Нафта більше не рятує» — бюджетна діра рф уже перевищила річний план

Бюджетний дефіцит росії за перші чотири місяці 2026 року сягнув 78,4 мільярда доларів.

Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12
Під завалами шукають людей: кількість загиблих у Києві зросла до 12

У Києві зростає кількість жертв після російського удару у ніч проти 14 травня. Серед загиблих — двоє дітей.

Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО
Подолали оборону за 20 хвилин: через майстерність українських FPV-дронарів змінювали сценарій навчань НАТО

Екіпажі FPV-дронів бригад 1-го корпусу Національної гвардії «Азов» успішними діями змусили організаторів змінювати сценарії міжнародних навчань Aurora 2026.

5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації
5,67 мільярда на житло: понад дві тисячі ветеранів і родин полеглих Захисників отримають компенсації

Уряд виділив 5,67 мільярда гривень на виплати для ветеранів війни та родин загиблих Захисників і Захисниць, які потребують власного житла.

Коригували удари по Київщині та Запоріжжю: СБУ затримали ще двох російських агентів
Коригували удари по Київщині та Запоріжжю: СБУ затримали ще двох російських агентів

Служба безпеки України викрила ще двох російських агентів, які коригували ворожі удари по Київській та Запорізькій областях.

ВАКАНСІЇ
Лікар-терапевт

Київ

Військова частина А7039

Сапер військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій кат. В

від 28000 до 36000 грн

Київ

Військова частина А3628

Навідник (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Оператор бойових модулів

від 22000 до 110000 грн

Вся Україна

421 окремий батальйон безпілотних систем

Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

--- ---