Під час засідання дев’ятого східного економічного форуму 5 вересня він знову змінив мету війни проти України й заявив, що головним завданням «сво» залишається…
З 18 по 28 жовтня у китайському місті Ухань спортсмени Збройних Сил України брали участь у 7-х Всесвітніх Іграх серед військовослужбовців.
Збірна ЗС України станом на 27 жовтня виборола 33 медалі різного ґатунку, серед яких — 5 золотих, 13 срібних та 15 бронзових медалей.
Загалом участь у цьогорічних змаганнях взяли понад 100 країн світу. Цього року Україну представляли 87 армійських спортсменів у 12 видах спорту. Слід зазначити, що серед усіх збірних, які беруть участь у змаганнях, команда Збройних Сил України на сьогодні входить до 10-ки кращих.
Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до зустрічі збірної Збройних Сил України.
Чекаємо на Вас у зоні прильоту Терміналу D аеропорту «Бориспіль» 29 жовтня о 15.00.
Контактна особа: Московенко Валерій Васильович, тел.: (097) 241-32-94, (050) 861-58-44.
Довідково. Міжнародна рада військового спорту (СІЗМ) була створена у 1948 році. До складу якої входило п’ять країн — засновників (Бельгія, Данія, Люксембург, Нідерланди та Франція). Від тепер до складу цієї організації входить 134 країн світу.
За ініціативою Міністерства оборони України 20 листопада 1992 року була подана заява щодо вступу Збройних Сил України до військово-спортивної організації — Міжнародної ради військового спорту (СІЗМ).
З червня 1993 року рішенням 48-ї Генеральної асамблеї СІЗМ Україна отримала статус члена цієї потужної всесвітньої спортивної організації військовослужбовців, девізом якої є «Дружба через спорт».
Масштаб Всесвітніх ігор, їх престижність важко переоцінити, адже за кількістю країн та учасників змагань Ігри серед військовослужбовців посідають третє місце після Олімпійських ігор і Всесвітніх універсіад.
Часто Всесвітні ігри називають Олімпійськими іграми серед військовослужбовців.
Починаючи з 1995 року армійська команда брала участь у п’яти Всесвітніх іграх, які проводилися у містах Римі (Італія), Загребі (Республіка Хорватія), Катанія (Італія), Хайдарабад (Індія), Ріо-де-Жанейро (Федеративна Республіка Бразилія).
У СБУ викрили експосадовця Купʼянської міськради, який під час окупації міста займався питаннями «відбудови» цивільної інфраструктури.
За серпень окупанти використали на Півдні 200 боєприпасів з отруйними речовинами, за десять днів вересня — чотири десятки.
Повідомлено про підозру 39-річному заступнику начальника обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, 33-річному керівнику та 57-річному працівнику районного ТЦК.
Бійці дивізіону артилерійської розвідки «Команчі» 40 артилерійської бригади імені Великого князя Вітовта продемонстрували покарання нахабного росіянина.
Окупанти вкотре вдарили по місту з важкої вогнеметної системи ТОС-1А. У районі багатоповерхової міської забудови від початку доби триває боєзіткнення.
Більшість штурмів на Півдні — на лівобережних плацдармах у Херсонській області та островах.
Захищаємо світ
до 20000 грн
Житомир
Державна прикордонна служба України
Під час засідання дев’ятого східного економічного форуму 5 вересня він знову змінив мету війни проти України й заявив, що головним завданням «сво» залишається…