ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вони знали, що вдома чекають

Новини ООС
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Жовтня 2019, 19:05

Після восьми місяців важких боїв і несення служби в районі проведення операції Об’єднаних сил до Одеси, на місце постійної дислокації, повернулися військовослужбовці окремої бригади морської піхоти.

На урочистому шикуванні, що відбулося на плацу військової частини, морські піхотинці й численні гості вшанували пам’ять полеглих товаришів. Затим командувачі Військово-Морських Сил ЗС України і морської піхоти нагородили пам’ятними відзнаками, грамотами й цінними подарунками найкращих воїнів.

Як повідомив заступник командира окремої бригади морської піхоти полковник Володимир Баранюк, одеські штормові берети тримали позиції й боронили країну на Маріупольському напрямку.

– Враження та емоції повернення передати словами неможливо. Звісно, що сили нам на передовій додавали віра та надія. Ми знали й були впевнені, що вдома нас чекають, – наголосив Володимир Баранюк.

– Найголовніше – що повернулись. Хоча ворог наше восьмимісячне перебування на Приазов’ї запам’ятає надовго. Жодного разу ми не допустили прориву окупантів через свої позиції. На превеликий жаль, захищаючи українську землю від агресора, внаслідок ворожих обстрілів у цей час загинули четверо бійців бригади. Співчуваємо сім’ям, – додав полковник Володимир Баранюк.

За словами заступника командира бригади, найближчі кілька тижнів морпіхи проведуть у родинному колі та пройдуть відновлення. Після цього – знову злагодження на полігоні та бойова служба.

Кореспондент АрміяInform
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів

Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.

СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин
СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин

Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог  атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища
Вогняне відкриття курортного сезону: у Криму запалали нафтосховища

Підрозділи Middle-strike ССО ЗСУ уразили у ніч проти 7 червня нафтобазу «Семиколодезянська» та нафтовий термінал в окупованому Криму.

«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко
«Зробили там підземні Лас-Вегаси»: російські пілоти під Куп’янськом зарилися глибоко

За три рокі на позиціях окупанти глибоко врилися в землю, щоб сховатися від дронів.

ВАКАНСІЇ
Начальник радіолокаційної станції (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Навідник-оператор

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Інструктор з тактичної підготовки

від 24000 до 50000 грн

Харків

151 навчальний центр ЗСУ

Офіцер відділення організації охорони та розшуку

від 30000 до 60000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

--- ---