ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як курсанти вчаться працювати на системах «Ореанда», Aselsan та Harris

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Жовтня 2019, 13:39 1

Майбутні офіцери зв’язку та автоматизованих систем управління Харківського національного університету Повітряних Сил уперше беруть участь у підсумкових тактичних навчаннях із бойовою стрільбою підрозділів зенітних ракетних військ на полігон Ягорлик. Про це повідомив АрміяInform старший викладач кафедри радіоелектронних систем пунктів управління Повітряних Сил підполковник Дмитро Комін.

Курсанти працюватимуть на сучасному автоматизованому мобільному командному пункті «Ореанда», який лише нещодавно надійшов у війська, а також на станціях турецького виробництва Aselsan і американських Harris.

– Організувати систему управління та зв’язку потужного угрупування військ – справжній виклик для зв’язківців, – говорить підполковник Дмитро Комін. – Тож залучення наших випускників до тактичних навчань із бойовою стрільбою підрозділів зенітних ракетних військ є чудовою нагодою попрацювати пліч-о-пліч із фахівцями, які мають хороший бойовий досвід, і суттєво підвищити практичну складову їх підготовки.

Нагадаємо, що інтенсивна фаза навчань на полігоні Ягорлик розпочнеться за кілька днів. Цьогоріч до підсумкового тактичного навчання з бойовою стрільбою підрозділів ЗРВ залучається рекордна кількість озброєння й особового складу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини