ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна спільно з НАТО проведе КШН з протидії гібридним загрозам у Чорноморському регіоні

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Жовтня 2019, 14:20 2

У жовтні 2020 року Україна спільно з НАТО проведе командно-штабні навчання «Непорушна стійкість (Coherent Resilience) – 2020», які буде сфокусовано на протидії гібридним загрозам у Чорноморському регіоні, інформує АрміяInform із посиланням на сторінку в Facebook Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції. КШН є частиною Чорноморського пакета заходів, схваленого на засіданні Міністрів закордонних справ країн-членів НАТО 4 квітня 2019 року.

Днями у Києві відбулася перша конференція з планування КШН, у якій  взяли участь фахівці з 14 державних органів виконавчої влади України, а також  представники Міжнародного секретаріату НАТО, Європейського центру протидії гібридним загрозам, Вищої військово-морської школи США, Mission of Ukraine to NATO, учасники з Польщі та Румунії. 

Головували на форумі представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції та Центру передового досвіду НАТО з питань енергетичної безпеки (NATO Energy Security Centre of Excellence).

Підготував Руслан Ткачук, АрміяInform

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування, Новини