ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розпочато випробування гелікоптерів для армії Кувейту

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Жовтня 2019, 12:40 0

Компанія Airbus Helicopters оголосила про початок льотних випробувань першої пари вертольотів H-225M «Каракал», які мають бути поставлені Збройним силам Кувейту до кінця поточного року. Про це повідомляє АрміяInform із посиланням на пресслужбу компанії Airbus.

У середині 2015 року Кувейт ухвалив рішення щодо закупівлі багатоцільових вертольотів H-225M. У серпні 2016 року Міністерство оборони Кувейту підписало з Airbus Helicopters контракт на закупівлю 30 вертольотів H-225M «Каракал». Ідеться також про пакет обслуговування і супутні послуги. Загальна вартість поставки оцінюється в 1 млрд євро, включаючи підготовку екіпажів і технічного персоналу, а також дворічне обслуговування.

Із 30 законтрактованих машин 24 гелікоптери надійдуть на озброєння Військово-повітряних сил, ще 6 машин – Національної гвардії Кувейту для пошуково-рятувальних операцій у бойових умовах, застосування на морі, медичної евакуації.

Передбачалося, що постачання першої машини буде виконане через 29 місяців після підписання контракту, останнього – через 48 місяців.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram