ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Результати зустрічі секретаря РНБО з естонським Міністром оборони

Новини
21 Жовтня 2019, 13:36
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов провів зустріч з Міністром оборони Естонської Республіки Юрі Луйком.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання двостороннього безпекового співробітництва та перспективи його подальшого розширення.

Секретар РНБО України високо оцінив допомогу з боку Естонії у складних реаліях гібридної війни, що її веде проти нашої держави Російська Федерація.

Міністр оброни Естонії Ю. Луйк наголосив, що його країна «надає підтримку Україні у будь-якій можливій формі» у ряді сфер, серед яких визначальне місце посідають, зокрема, питання військової медицини, реабілітації українських солдатів, що воюють на Сході України, та питання кібербезпеки.

«У світі виникла нова потужна зброя — кіберзброя, і для нас важливе поглиблення двосторонньої співпраці у сфері кіберзахисту», — сказав Секретар РНБО України. У цьому контексті Міністр оборони Естонської Республіки поділився досвідом функціонування в його країні Ліги кіберзахисту Естонії (TheEstonianDefenceLeague’sCyberUnit), до складу якої входять провідні фахівці в ІТ-сфері, і заявив про готовність до поглиблення такої співпраці.

Особливу увагу співрозмовники приділили питанням російської агресії на Сході України та активізації Мінського процесу. О. Данілов підкреслив, що українська влада приділяє пріоритетну увагу вирішенню гуманітарних питань на Донбасі.

Своєю чергою, Ю. Луйк запевнив у незмінності підтримки Україні на її шляху до відновлення територіальної цілісності, наголосив на важливості збереження санкційного тиску на державу-агресора, і висловив готовність розширювати всебічне співробітництво між нашими державами.

Джерело: сайт апарату РНБО України


Усі пішли на дно: прикордонники зірвали спробу окупантів форсувати річку Вовчу
Усі пішли на дно: прикордонники зірвали спробу окупантів форсувати річку Вовчу

Російські штурмовики спробували переправитися через річку Вовчу на Південно-Слобожанському напрямку, але більшість із них так і не дісталася берега.

Штурм росіян без бійців, рота Ісуса Христа проти окупантів, українські пілоти над Парижем: стрім
Штурм росіян без бійців, рота Ісуса Христа проти окупантів, українські пілоти над Парижем: стрім

ВМС України знищили прикордонний корабель ФСБ Росії «Ізумруд».

Ракетний удар по Одещині: загинула жінка, пошкоджені житлові будинки
Ракетний удар по Одещині: загинула жінка, пошкоджені житлові будинки

Російська ракета влучила в житловий сектор на Одещині. Загинула жінка, ще одна людина дістала поранення.

Штучно підняли ціну на електроенергію для військових: повідомлено про підозру посадовцям КЕВ Вінниці
Штучно підняли ціну на електроенергію для військових: повідомлено про підозру посадовцям КЕВ Вінниці

Посадовці квартирно-експлуатаційного відділу міста Вінниці майже вдвічі підняли ціну на електроенергію для військових.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Водій-зв’язківець, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

WorkUa Rifleman (Contract Military Service, for Foreign Nationals)

від 50000 до 130000 грн

Кривий Ріг

Криворізький РТЦК та СП

Olx Стрілець-помічник гранатометника до в/ч А2800

від 20000 до 50000 грн

Радісне, Одеська область

RobotaUa Стрілець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

RobotaUa Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО