ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уперше від України у Марафоні морської піхоти США візьме участь дівчина

Новини Спорт
18 Жовтня 2019, 15:13
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

27 жовтня українська команда учасників бойових дій, які зазнали поранень, учетверте представлятиме Україну на одному з найбільших військових марафонів світу — 44-му Марафоні морської піхоти США.

До Сполучених Штатів з’їдуться військові з Канади, Данії, Грузії, Франції, Литви, Естонії, Австралії та інших країн світу. Цього року в команді від України — десять учасників: чотири ветерани на 10-кілометрову та шість — на 42-кілометрову дистанції.

Окрім того, приємною несподіванкою стало те, що вперше до складу української команди ввійшла дівчина — Ольга Бенда. Нагадаю життєву історію цієї красуні. Оля служила в окремій механізованій бригади імені Чорних Запорожців, унаслідок важкого поранення у боях в районі Авдіївки втратила ногу. Але при цьому не втратила впевненості у власних силах і бажання жити повноцінним життям. У Вашингтоні вона бігтиме 10 кілометрів.

— Відверто кажучи, перші спроби бігу давалися дуже непросто. Але мене надзвичайно мотивує мій друг Вадим Свириденко. Він подзвонив мені вже через пів року після мого поранення і сказав, що пора, так би мовити, повертатися до строю, починати займатися бігом. Перші свої 10 кілометрів я пробігла 5 жовтня на змаганнях «Ветеранська десятка» в Києві. І це стало переломним моментом, — говорить Ольга Бенда.

Дівчина розповідає, що для неї участь у марафоні — це передусім нагода на власному прикладі показати бойовим побратимам, що, незважаючи на поранення і травми, життя триває.

До слова, разом із командою бігтиме Наталія Крушинська, яка тренує ветеранів, зокрема учасників команди Марафону морської піхоти США. 

— Наразі активно відбуваються тренування. Вони проходять щовівторка та щочетверга на НСК «Олiмпiйський». Але, крім цих тренувань, ветерани бігають ще й самостійно, загалом — 6 тренувань на тиждень. Спортсмени з ампутаціями, що бігтимуть 10 кілометрів, тренуються за іншою програмою, індивідуальною для кожного учасника, — розповідає Наталія. — На сьогодні спортсмени готові до марафону, настрій у них бойовий.

Також вона повідомила, що нині вже завершені останні приготування: візи отримані, членські внески сплачені, форма пошита, квитки на літак придбані.

Кореспондент АрміяInform

Полювання на швидкості 300 км/год: як «хижаки» наздоганяють ворожі БПЛА
Полювання на швидкості 300 км/год: як «хижаки» наздоганяють ворожі БПЛА

Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.

«Подано 13 заявок, троє бійців уже прибули до частини»: у 43-й бригаді є перші результати спрощеного повернення із СЗЧ
«Подано 13 заявок, троє бійців уже прибули до частини»: у 43-й бригаді є перші результати спрощеного повернення із СЗЧ

13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.

Найбільше ворог атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ

Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.

Чому в окупантів дефіцит бензину: «Птахи Мадяра» показали наочно
Чому в окупантів дефіцит бензину: «Птахи Мадяра» показали наочно

У 414-й бригаді безпілотних систем «Птахи Мадяру» пояснили, що не буває дефіциту без причини. Особливо якщо ця причина регулярно прилітає.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник

від 20000 до 100000 грн

Ізяслав

Третій відділ Шепетівського РТЦК та СП

Водій 39 зенітного ракетного полку

від 21000 до 51000 грн

Володимир, Волинська область

Такелажник, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Інспектор прикордонної служби

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Оператор РЕР

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Третя окрема штурмова бригада ЗСУ

Бухгалтер (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ