ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Стало відомо, в якій бригаді служать найкращі реактивники

Військовий вишкіл Новини
18 Жовтня 2019, 12:20
Прочитаєте за: 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

У Сухопутних військах триває конкурс на найкращу артилерійську батарею за видами озброєння. Вчора на одному з полігонів завершилися змагання між реактивниками, за результатами яких визначили кращу батарею РСЗВ БМ-21 «Град».

Виконавши чимало вправ, зокрема – бойові стрільби, перше місце у конкурсі вибороли воїни-артилеристи окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу. «Срібло» дісталося Чорним Запорожцям – гармашам із Білої Церкви. Третє місце посіла реактивна артилерійська батарея холодноярців.

Як розповів АрміїІnform голова організаційного комітету конкурсу полковник Олександр Соннік, також у рамках проведення змагань було визначено найкращих фахівців. Виключний випадок – у всіх номінаціях також перемогли Лицарі Зимового Походу! Так, найкращими командиром батареї, старшим офіцером батареї, командиром взводу управління, обчислювачем, розвідником-далекомірником, командиром відділення розвідки та найкращою обслугою визнано військовослужбовців саме цієї механізованої бригади. Керівництво змагань відзначає, що цей випадок насправді є безпрецедентним, оскільки перед реактивниками змагалися вже підрозділи із іншими артилерійськими системами й гарматами на озброєнні, зокрема – 2С1 «Гвоздика», 2С3 «Акація» та 2А36 «Гіацинт-Б», і завжди у різних номінаціях пальму першості виборювали представники різних бригад. Реактивники ж бригади імені Лицарів Зимового Походу довели, що насправді є найкращими, тож судді були одностайними.

Наразі змагання на кращу батарею тривають, і до виконання конкурсних завдань приступили підрозділи протитанкової артилерії з гарматами МТ-12 «Рапіра» на озброєнні.

Кореспондент АрміяInform

Полювання на швидкості 300 км/год: як «хижаки» наздоганяють ворожі БПЛА
Полювання на швидкості 300 км/год: як «хижаки» наздоганяють ворожі БПЛА

Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.

«Подано 13 заявок, троє бійців уже прибули до частини»: у 43-й бригаді є перші результати спрощеного повернення із СЗЧ
«Подано 13 заявок, троє бійців уже прибули до частини»: у 43-й бригаді є перші результати спрощеного повернення із СЗЧ

13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.

Найбільше ворог атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворог атакував на Слов’янському напрямку — Генштаб ЗСУ

Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.

Чому в окупантів дефіцит бензину: «Птахи Мадяра» показали наочно
Чому в окупантів дефіцит бензину: «Птахи Мадяра» показали наочно

У 414-й бригаді безпілотних систем «Птахи Мадяру» пояснили, що не буває дефіциту без причини. Особливо якщо ця причина регулярно прилітає.

ВАКАНСІЇ
Снайпер до 23го окремого батальйону спецпризначення

від 23000 до 123000 грн

Київ

ОПБр ім. гетьмана Богдана Хмельницького

Охоронець приміщення

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Начальник групи,військовослужбовець в в/ч А4677

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Інструктор навчального взводу

від 22000 до 42000 грн

Васильків, Київська область

Снайпер

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ