ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Партнери Альянсу схвалюють нові підходи в оборонному плануванні

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Жовтня 2019, 13:20 1

Іноземні колеги з НАТО і ЄС позитивно оцінюють те, що МОУ запроваджує в системі оборонного планування один із сучасних підходів — планування на основі спроможностей.

Про це під час брифінгу в Інформагентстві АрміяInform повідомив заступник директора департаменту — начальник управління стратегічного планування розвитку спроможностей Департаменту воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України полковник Олександр Буняк.

— Наші партнери з країн-членів Альянсу цілком підтримують те, що ми запроваджуємо новий підхід в оборонному плануванні та управлінні оборонними ресурсами. Цей інноваційний для нас метод не обмежується лише Міністерством оборони, а взагалі стосується всіх складових сектору оборони і безпеки. Зазначена методологія закладена в нові огляди, що здійснюють на виконання відповідного указу Президента України від 16 травня 2019 року, що дав старт організації планування в секторі безпеки і оборони України на період після 2020 року, — зазначив полковник Олександр Буняк.

За його словами, наразі триває не лише оборонний огляд, а й огляд громадської безпеки та цивільного захисту, огляд стану кіберзахисту критичної інформаційної інфраструктури, державних інформаційних ресурсів та інформації, огляд загальнодержавної системи боротьби з тероризмом та огляд розвідувальних органів України. Це комплексний, всеосяжний підхід до планування, який застосовують уперше. Результатами оглядів стане оновлення або опрацювання низки національних стратегій, визначених Законом України «Про національну безпеку України», зокрема Стратегії воєнної безпеки України.

— Ми очікуємо, що до кінця листопада буде затверджено Стратегію національної безпеки України, яка стане основою для розробки інших відомчих (галузевих) стратегій. У цьому і полягає всеосяжний підхід до планування. Наші іноземні колеги дуже схвально ставляться до цього, — підсумував начальник управління стратегічного планування розвитку спроможностей.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook