ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На честь загиблого морпіха одесити організували турнір з мініфутболу

Life story: історії військових
18 Жовтня 2019, 16:12
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На стадіоні «Дербі» в Одесі вшанували пам’ять загиблого морського піхотинця Дениса Козьми турніром з мініфутболу. Матчі на честь розвідника Одеського окремого батальйону морської піхоти проводять за підтримки громадської організації «Об’єднання ветеранів, учасників АТО «Південь».

Денис Козьма родом з Кілійського району Одещини. На війну потрапив у 2014 році. Все його оточення було проти, але він мав тверду позицію та переконання. Спочатку служив в одній з механізованих бригад, де брав участь у важких боях за Мар’їнку.

Службу в морській піхоті Денис розпочав восени 2015 року. Він був професіоналом своєї справи. Чудово володів різною зброєю, часто виконував обов’язки кулеметника, не гірше справлявся й з АГС, СПГ і ЗУ. Вправно керував «Уралом», БТР, МТЛБ і БМП. Крім того, він був оператором безпілотного літального апарата. Спочатку американського RQ-11B Raven, затим — «Лелека-100».

У Дениса залишилася донька, яку виховував сам.

Морпіх загинув у бою в травні цього року під час відбиття нападу ворожої диверсійно-розвідувальної групи. Під прикриттям туману противник намагався наблизитися до наших позицій неподалік населеного пункту Миколаївка. Його помітили. Зав’язався бій. Незабаром на допомогу нашим військовим підійшла резервна група, що почала переслідувати ворога. Під час бою Денис Козьма зник. Через щільний вогонь з боку окупантів його пошуки тоді не увінчалися успіхом. Бойовики передали тіло загиблого морпіха 9 травня.

Кореспондент АрміяInform

Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення
Україна та Євросоюз запускають програми на €343 млн для розвитку технологій подвійного призначення

Єврокомісія, МОУ, уряди Франції та Фінляндії уклали угоди щодо розширення промислових спроможностей у сфері технологій подвійного призначення та ОПК.

Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International
Мільйони євро на оборонні технології: Уряд запускає міжнародні гранти від Brave International

Тепер Україна разом із союзниками створюватиме спільні фонди, щоб видавати гранти найкращим defense-tech розробникам з усього світу.

Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті
Найгарячіше на Гуляйпільському напрямку: Генеральний штаб повідомив про ситуацію на фронті

Від початку доби агресор 57 разів атакував позиції Сил оборони, українські війська виснажують ворога вздовж усієї лінії бойового зіткнення та у ворожому тилу.

Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру
Ворог атакував Сумську громаду трьома реактивними БПЛА: є поранені, пошкоджено інфраструктуру

Окупанти завдали удару по Сумській громаді, унаслідок чого по медичну допомогу звернулось 18 людей.

ВАКАНСІЇ
Старший сапер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Пілот FPV дрону, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада Холодний Яр

Стрілець, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Навідник (ЗУ 23-2)

від 24000 до 55000 грн

Ковель

Краматорський прикордонний загін

Пиляр, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Начальник групи секретно-документального забезпечення, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)