ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розвідувальний балістичний модуль «Полоз» від компанії Armorum Solutions

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Жовтня 2019, 14:04 0

Київську компанію Armorum Solutions створили учасники боїв на Сході України. Конструкторська команда підприємства складається з професіоналів, які пройшли бойове хрещення в лавах піхотних та спеціальних розвідувальних підрозділів на командних і оперативних посадах.

Дуже цікавою і перспективною розробкою ветеранів є прототип одноразового розвідувального мініатюрного безпілотного літального апарата (БПЛА) у вигляді боєприпасів для підствольного гранатомета ГП-25.

Для застосування БПЛА «Полоз» потрібно вставити спеціальний контейнер у підствольний гранатомет ГП-25 та здійснити постріл у напрямку цілі розвідки. Опинившись над ціллю, балістичний модуль спускається на парашуті й виконує зйомку бортовою камерою. Отриманий відеосигнал передається до наземної станції (планшета) в режимі реального часу. Програмне забезпечення станції дозволяє багаторазово переглядати отримане відео і розбивати на окремі кадри.

Очевидні переваги «Полозу» – невисока ціна виробу, можливість масового застосування та виконання негайної повітряної розвідки в разі потреби. Для використання безпілотника не потрібно спеціально готувати персонал та використовувати спеціальне обладнання для запуску.

Вага модуля з камерою становить 250 грамів, а максимальна висота польоту – 1200 метрів при максимальній дальності до 1500 метрів.

Компанія натепер продовжує розвивати проєкт – у перспективі БПЛА «Полоз-2» зі значно більш розширеними бойовими можливостями.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook