ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Вінниччині військові в очікуванні новосілля

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Жовтня 2019, 15:12 0

На Вінниччині в рамках реалізації програми «184 гуртожитки» зводять відразу чотири будівлі для військовослужбовців-контрактників окремої мотопіхотної бригади. Будівництво першого гуртожитку поліпшеного типу вже фактично завершено, тож його планують заселити вже найближчим часом.

Заступник начальника штабу окремої мотопіхотної бригади підполковник Олексій Вельгус розповів, що кожен із гуртожитків для контрактників розрахований на проживання 125 осіб.

– У новобудові є все необхідне для комфортного проживання наших бійців. Будівля має систему блочного типу. Всі гуртожитки будуть з їдальнями та санвузлами на кожну кімнату, які розраховані на 5 осіб, – розповів офіцер. – Будуються ці об’єкти за рахунок коштів Міністерства оборони. Відповідно до проєкту будівлі мають бути завершені до кінця наступного року.

Також, окрім чотирьох гуртожитків для контрактників, заклали фундамент будинку службового житла для офіцерів.

 – Це будуть два чотирьохповерхові гуртожитки поліпшеного типу із півсотнею квартир. Тобто повноцінні однокімнатні квартири для проживання військовослужбовців із сім’ями, – підсумовує підполковник Олексій Вельгус.

У бригаді наголошують – за останні роки це перше велике будівництво гуртожитків для військовослужбовців частини. Тут сподіваються, що це значно поліпшить ситуацію у гарнізоні із забезпеченістю військовослужбовців житлом.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини