ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Фестиваль «З країни в Україну» завершився на Луганщині

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Жовтня 2019, 17:29 2

Містами Луганщини пройшов фінальний тур фестивалю «З країни в Україну», який упродовж трьох місяців проводив культурно-просвітницькі заходи по всій країні. Чим дивували цього разу, інформаційному партнеру заходу – АрміїInform – розповіли організатори фестивалю.

– Наш фестиваль об’єднує тисячі українців, які хочуть бачити Україну цілісною й сучасною державою. Цього разу значно розширили нашу географію. З кожним українським містом ми наближалися до фронту. Так охопили ще й міста Донеччини і Луганщини. Тури прифронтовими містами не відлякували ні нас, ні відвідувачів, – розповідає одна із організаторів фестивалю Каріна Дорошенко. – Концепція залишилася незмінною: аудиторію «брали» якісним та винятково українським контентом.

Так, до прикладу, в Лисичанську співорганізаторами фестивалю стала команда місцевих юнаків і дівчат. Основний акцент їхньої фотовиставки й лекторію був на викоріненні радянської свідомості у місцевого населення. Тож вона створила справжній ажіотаж у тамтешніх жителів. А от у Попасній, де на культурних локаціях виступав і популярний гурт «БезОбмежень», навіть злива не змогла зупинити відвідувачів.
Фінальним, вісімнадцятим містом фестивалю «З країни в Україну», стало Щастя. Саме тут було багато військових і волонтерів, які пригощали відвідувачів польовою кашею й смаколиками. А от на позиції бійців біля відомої ТЕС організатори провели мініконцерт українського гурту Balaklava Blues, які на підтримку військових виконували пісні з власного репертуару. Примітно, що останній етап фестивалю завершився під Гімн України у виконанні організаторів, військових, артистів і мешканців міста на головній площі Щастя.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
MilitaryArt, Новини