ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Умови служби та праці у Збройних Силах мають бути привабливими — Міністр оборони України

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Жовтня 2019, 16:10 0

«Кар’єра військового обов’язково має бути конкурентоспроможною. Військовослужбовці мають розуміти, що у них будуть хороші перспективи у проходженні службі, що вони зможуть отримати сучасну освіту, достойне грошове забезпечення та соціальне обслуговування».

Таке переконання сьогодні, 11 жовтня, висловив Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час урочистого зібрання з нагоди Дня захисника України, яке відбулося в Міноборони.

Керівник оборонного відомства вважає одним із головних завдань для Міноборони створення належних умов проходження служби військовослужбовцями у Збройних Силах України. При цьому Міністр зауважив, що сьогодні болючим соціальним питанням є забезпечення службовим житлом, тому чимало першочергових напрацювань команди Міністерства спрямовані на вирішення саме цієї проблеми.

— Невдовзі здамо один з нових об’єктів, наступного року також запланована серйозна робота щодо якнайшвидшого вирішення житлового питання, — наголосив він.

Андрій Загороднюк підкреслив також, що умови служби та праці у Збройних Силах України мають бути привабливими — як для військовослужбовців, так і для цивільного персоналу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини