ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Наш пріоритет – практичне впровадження реформ, їх підсилення та прискорення, – Андрій Загороднюк

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Жовтня 2019, 14:59 0

«Кращий подарунок, якого чекає кожен з військовослужбовців – це позитивні зміни у Збройних Силах. Збройні Сили України мають змінюватися на краще, і ми повинні робити для цього все необхідне – це сенс діяльності команди, яка працює в Міноборони».

На цьому сьогодні, 11 жовтня, наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк, звертаючись до особового складу під час урочистого зібрання до Дня захисника України, яке відбулося у Міністерстві оборони України.

– Наш пріоритет – абсолютно чітке практичне продовження заходів реформи, яка була започаткована деякий час тому, але вони мають кардинально підсилитися і прискоритися, – зазначив Міністр оборони України.

Андрій Загороднюк наголосив на незмінності євроатлантичного курсу України та важливості покращення взаємин з країнами-членами НАТО.

– Ми маємо велику кількість перемовин та нових домовленостей з нашими іноземними партнерами, повністю переглядаємо деякі аспекти нашого співробітництва, щоби  досягти взаємосумісності з ними у набагато коротші терміни, ніж це планувалося раніше, – зауважив керівник оборонного відомства.

За словами Андрія Загороднюка, наразі завершуються окремі етапи реформування Міноборони та Збройних Сил, що в подальшому дозволить переглянути певні функції та структуру системи управління з метою їх розвитку відповідно до принципів та підходів, які існують у державах-членах НАТО.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини