ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Законопроєкт про покарання за відмову в пільговому перевезенні передали на підпис Президенту

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Жовтня 2019, 15:15 0

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав законопроєкт №0893 про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян. Як повідомляє АрміяInform, документ було передано на підпис Президенту України Володимиру Зеленському.

Законопроєктом пропонується внести зміни до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими передбачити збільшення санкції за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян зі сторони водіїв автомобільних транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності. А саме, пропонується встановити, що це правопорушення тягне за собою накладення на водіїв транспортних засобів, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності штрафу в розмірі ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2550 гривень станом на 1 січня 2019 року).

Нагадуємо, що раніше Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram