ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Від Вугледара до Авдіївки — Донбасом крокує фестиваль

MilitaryArt
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Жовтня 2019, 11:00

Фестиваль «З країни в Україну» впевнено крокує Донбасом. Цього разу свято пройшло у шести містах Донеччини. Крім звичних майданчиків, учасники фестивалю здійснили виїзні концерти для захисників України. До того ж волонтери зі Львова, які працюють на майданчику «Сучасна Україна» з робототехнікою, передали військовим листи підтримки і прапори, підписані школярами Галичини. Для цього у Львові організували акцію «Із Заходу на Схід передай привіт».

У кожному місті Донеччини зробили свій «мілітарний акцент» До прикладу, у Вугледарі створено майданчик «Трансформація війни», де з відпрацьованих гільз патронів різних калібрів і танкових снарядів майстри створили артоб’єкти. У Покровську для пацієнтів 66-го військового мобільного шпиталю виступили українські музичні гурти.

Та, напевно, найбільший ажіотаж викликав фестиваль у прифронтовій Авдіївці. До заходу долучився благодійний фонд «Зорі надії». Співзасновниця фонду Аліна Косовська — доброволець підрозділу аеророзвідки. Зібрані на Авдіївській промці відстріляні гільзи і снаряди дівчина перетворює на справжні витвори мистецтва, розмальовуючи їх петриківським розписом. На фестивалі вона організувала благодійну крамничку «Сувеніри з війни», а отримані кошти віддала на потреби аеророзвідки. Крім цього, в Авдіївці з ініціативи місцевих пластунів сплели маскувальну сітку. Вже найближчим часом її передадуть військовим на передову.

А поки Донеччина оговтується від напливу гостей, команда фестивалю вирушила до Луганщини. Вже за кілька днів фестиваль, інформаційним партнером якого, нагадуємо, є АрміяInform, продовжиться в Попасній, Лисичанську і Щасті.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить