ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Південному теруправлінні ГоловКЕУ завищили обсяги виконаних робіт майже на 50 млн грн — Держаудитслужба

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Жовтня 2019, 15:51 0

За підсумками ревізії фінансово-господарської діяльності Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління, підпорядкованого Головному квартирно-експлуатаційному управлінню Збройних Сил України, зафіксовано недбалі та непрофесійні дії посадовців управління та фінансові порушення, що призвели до втрат державних коштів на загальну суму 48,5 млн грн, повідомляє АрміяInform з посиланням на Держаудитслужбу.

Аудитори провели ретельний аналіз роботи ТерКЕУ за 2017-2018 роки. Зокрема перевірили будівництво казарм поліпшеного планування у військових містечках Миколаєва, Очакова, Подільська, смт Чорноморському Одеської області, а також їдальні, спортивних майданчиків, фізкультурно-оздоровчих комплексів, елементів благоустрою території у військовому містечку Дачне-2 (с. Дачне, Одещина).

У результаті перевірки документів, проведених контрольних обмірів будівельних робіт, договорів підряду і актів приймання виконаних робіт з’ясовано, що підрядні організації систематично надавали ТерКЕУ до оплати акти приймання виконаних робіт, які за фактом були не завершеними, та ще й завищували їхні обсяги. Загалом підрядники безпідставно отримали бюджетні кошти розміром майже 48,5 млн грн.

За результатами проведеної ревізії направлено вимоги щодо усунення порушень законодавства. Наразі діями аудиторів відшкодовано 5 млн грн, але робота з відшкодування виявлених фінансових збитків триває й перебуває на особливому контролі керівництва офісу.

Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів.

Підготував Руслан Ткачук

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини