ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бійці Нацкорпусу хочуть залишатися у Золотому після відведення військ

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Жовтня 2019, 11:58 1

Лідер Національного корпусу Андрій Білецький разом із ветеранами україно-російської війни 6 жовтня прибули до Золотого на Луганщині та заявили про готовність захищати селище у випадку відведення військ.

Відповідне відеозвернення  оприлюднила пресслужба Нацкорпусу.

Андрій Білецький заявив, що сьогодні найбільшої підтримки потребують «ті, кого завтра ця влада хоче залишити без прикриття, на поталу так званим «ЛДНР». Це, передусім, мешканці Золотого, Петровського, Станиці Луганської».

«Сьогодні ми тут, всього кілометр залишився до Золотого. Тут сотні молодих хлопців, літніх жінок із Золотого, Сєвєродонецька, всієї Луганщини, котрі запросили нас. І ми організували великий автопробіг на підтримку українців Золотого», – заявив лідер Нацкорпусу.

Білецький також додав, що ветерани, котрі у 2014-му взяли в руки зброю для того, щоб боротися за країну, приїхали на свою рідну землю у Золоте і залишаться тут «навіть, якщо влада кине їх напризволяще, навіть, якщо будуть виведені війська».

«Якщо свій прямий обов’язок – захищати кожного українця, кожен сантиметр української землі – не виконує президент, влада, то його виконаємо ще раз ми, ветерани-добровольці. Це наш останній блокпост, і ми даємо слово, що його ніколи не покинемо».

«Вірю, що не буде відведення, а буде лише велика українська перемога», – заявив очільник Нацкопрупусу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram