ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підрозділи Повітряних Сил та ССО залучатимуть до чергування у складі Сил реагування НАТО в 2020 році

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Жовтня 2019, 17:05 1

Делегація Збройних Сил України взяла участь у щорічній конференції з питань Концепції оперативних можливостей, яка відбувалась у період з 2-го по 4 жовтня 2019 року в м. Кишинів, Республіка Молдова. Під час конференції було обговорено результати участі визначених підрозділів Збройних Сил України в заходах Програми перевірки та зворотного зв’язку Концепції оперативних можливостей НАТО протягом 2019 року.

Крім того, під час роботи в робочих групах за напрямками видів збройних сил обговорено та узгоджено залучення визначених підрозділів Збройних Сил України до заходів зазначеної програми на 2020 рік, а також здійснено попереднє планування на 2021–2022 роки. Представникам делегації Збройних Сил України вручено сертифікати щодо успішного оцінювання  зазначених підрозділів.

Зокрема успішно пройшли оцінювання, здобувши оцінку НАТО другого рівня,  авіаційний транспортний підрозділ на базі літака Іл-76 МД  та підрозділ зі складу Сил спеціальних операцій ЗСУ. Тож їх зможуть залучати до операцій під проводом НАТО та багатонаціональних формувань високої готовності.

Дані підрозділи Повітряних Сил та ССО будуть залучені  до чергування у складі Сил реагування НАТО у 2020 році.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
Міжнародне співробітництво, Новини