ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На творчому вечорі української поетеси збирали кошти для реабілітації воїнів

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Жовтня 2019, 19:51 1

У Торонто відбувся творчий вечір української поетеси з Канади Надії Козак на підтримку реабілітації українських воїнів. Про це повідомив син поетеси Ігор Козак у мережі Facebook.

«У Торонто в приміщенні Українського культурного центру «Старий млин» відбувся творчий вечір моєї мами, поетеси Надії Козак, концерт за участю цілої низки відомих виконавців. Благодійний захід на підтримку реабілітації українських воїнів організований Ліґою українок Канади (Торонто)», – написав Ігор Козак.

Він подякував читцям і виконавцям, хорам «Діброва» та «Прометей», фінансовим та медіа спонсорам, організаторам заходу, волонтерам тощо, які взяли участь у підготовці й проведенні вечора.

На своєму творчому вечорі поетеса презентувала поетично-пісенну збірку «Грона любові». Крім того, у рамках заходу відбулася прем’єра пісні «О краю мій» (слова Надії Козак, музика Віктора Охріменка), що прозвучала на концерті-презентації. Пісню виконав жіночий хор «Діброва» (мистецький керівник Олеся Коник, концертмейстер Віра Очерет).

Загалом, за словами поетеси, близько 100 її пісенних текстів покладені на музику українськими композиторами.

Як раніше повідомляла Надія Козак у соцмережі, вечір-презентація є цілком благодійною, бо весь дохід від продажу квитків перераховуватиметься у відповідний фонд, призначений для реабілітації українських воїнів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook