ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві вперше представлять мультикоптер Windhover

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Жовтня 2019, 12:56

ТОВ «Науково-виробниче підприємство Spaitech» у рамках стенду державної фірми «Укрінмаш» на виставці «Зброя та безпека-2019», яка 8 жовтня розпочне свою роботу в Києві, вперше представить натурний зразок безпілотного мультикоптера Windhover.

Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на пресслужбу компанії Spaitech.

Як зазначено в повідомленні, безпілотний мультикоптер Windhover справив враження на відвідувачів виставки DSEI-2019, яка відбулася у вересні в Лондоні.

За даними виробника, мультикоптер можна застосовувати у сферах контролю громадського порядку, поліцейського патрулювання, стеження за криміногенно небезпечними місцями та місцями потенційно серйозних надзвичайних подій чи інцидентів, для VIP-захисту, пошуку підозрюваних, зниклих безвісти, транспортних засобів і майна, різних повітряних робіт тощо.

У повідомленні також наголошено, що Windhover стане корисним для багатьох силових структур не лише в Україні, а й за кордоном.

ТОВ «Науково-виробниче підприємство Spaitech» успішно працює на ринку України з 2012 року і нині є провідним розробником та виробником інноваційних безпілотних літальних комплексів з композитних матеріалів.

Читайте нас у Facebook