ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Парламент Нідерландів хоче дослідити роль України у трагедії МН17

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Жовтня 2019, 17:54 1

У Нідерландах більшість партій у Палаті представників хочуть дослідити роль України у трагедії МН17. Про це повідомляє видання NOS.

Палата представників хоче подальшого розслідування ролі України у катастрофі МН17. Усі партії, які були присутні на дискусії з цього питання, підтримали пропозиції Християнсько-демократичної та соціалістичної партій. «Розслідування має бути зосереджене на тому, чому не був закритий повітряний простір над східною Україною під час бойових дій», ­­­− йдеться у повідомленні.
Під час дебатів у Нижній палаті міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок був стриманим і обережним у своїх висловлюваннях. «Ми не бачимо для цього підстав», − сказав Стеф Блок.
За словами міністра закордонних справ, таке розслідування не є легким завданням, однак він не заперечував проти нього.
«Час біжить. Спогади стираються, дані втрачаються», − зауважив депутат Християнсько-демократичної партії Кріс Ван Дам. Він додав, що це також важливо для родичів жертв трагедії МН17.
Депутат наголосив на важливості повноцінного дослідження щодо встановлення фактів про закриття повітряного простору над східною Україною.
Нагадуємо: у 2015 році Рада з безпеки Нідерландів заявила, що Україна мала закрити свій повітряний простір у 2014-му, коли був збитий пасажирський літак Малайзійських авіаліній рейсу МН17.
Це питання знову порушувалось у липні цього року на Міжнародному симпозіумі «П’ять років після збиття МН17». Тоді посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов сказав, що Україна діяла відповідно до чинних на той момент правил ІКАО й виходячи з аналізу наявних ризиків.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook