ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Макрон висловив повну підтримку поверненню Росії в ПАРЄ

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Жовтня 2019, 13:18 0

Про це президент Франції заявив 1 жовтня на засіданні ПАРЄ у Страсбурзі. Еммануель Макрон зазначив, що Комітет міністрів ради Європи ухвалив рішення, щоб Росія залишилася, і це дозволило «повернутися до нормального функціонування Ради Європи». Про це повідомляє Європейська правда.

«Я повністю підтримую зроблений вибір, щоб Росія залишилась в РЄ. Я певен, що російський народ максимально близький до європейського гуманізму», — зазначив президент Франції, додавши що «Росія є фундаментально європейською».
За словами Макрона, без повернення Росії Європу чекали б «негативні, погані наслідки».
«Якби не було (повернення) російської делегації, ми б допустили ризики. Тоді б громадяни Росії залишилися без можливості звертатися до Європейського суду з прав людини», — сказав президент Франції.
Він зауважив, що підтримав це рішення «без наївності», проте підкреслив, що повернення РФ дасть змогу вирішити чимало конфліктних питань, зокрема у Придністров’ї, на Кавказі, в Грузії та в Україні.
«Це не жест поблажливості, — заявив Макрон. — Це рішучість закликати Росію до виконання її зобов’язань. Це прагнення нашої організації стати більш сильними та ефективними».
У своєму виступі Еммануель Макрон також висловив занепокоєння через «репресії у РФ щодо вільного населення» під час протестів у Москві.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook