ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Козацька воля – 2019»: як бійці 101 окремої бригади охорони виявляли диверсійно-розвідувальні групи противника

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Жовтня 2019, 11:55

Військовослужбовці батальйону охорони 101 окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України в ході проведення стратегічного командно-штабного навчання «Козацька воля – 2019» відпрацьовували низку завдань щодо охорони та оборони умовного командного пункту. Про це повідомляє Пресслужба Об’єднаного оперативного штабу ЗС України

За сценарієм навчань особовому складу батальйону охорони протидіяли підрозділи спеціального призначення та повітряно-десантних військ противника. В ході тренувань було відпрацьовано тактику дій щодо виявлення та протидії диверсійно-розвідувальним групам противника, його повітряним десантам.

 За ввідними, особовим складом, який ніс службу на постах, було виявлено диверсійно-розвідувальну групу противника. Резерв батальйону здійснив приховане переміщення на завчасно підготовлені рубежі та вмілими діями знищив диверсійно-розвідувальну групу противника, яка просувалась на командний пункт в проміжку між ротними опорними пунктами.

Читайте нас в Telegram
«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії
«Єдність Європи та США критично важлива»: Володимир Зеленський провів переговори з лідерами Польщі та Фінляндії

На саміті «Бухарестської дев’ятки» Володимир Зеленський обговорив із лідерами Польщі та Фінляндії підтримку України та нові безпекові проєкти.

Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ
Окупанти відрізали голови двом загиблим українським воїнам — Генштаб ЗСУ

Це трапилося 12 травня на Гуляйпільському напрямку, де воїни 225-го штурмового полку потрапили в засідку, яку зробила інфільтрована група противника.

Вимагав 50 тисяч гривень у підлеглої: на Дніпровщині викрили замкомбата
Вимагав 50 тисяч гривень у підлеглої: на Дніпровщині викрили замкомбата

Повідомлено про підозру у вимаганні та одержання неправомірної вигоди заступнику командира батальйону з психологічної підтримки.

Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру
Фіктивна робота для відстрочки: у Житомирі директор коледжу отримав підозру

У Житомирі повідомили про підозру 12 чоловікам, які, за даними слідства, були фіктивно працевлаштовані до професійного коледжу для отримання відстрочки від мобі

Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР
Нова хвиля мобілізації може добити економіку росії — СЗР

Нова ймовірна хвиля мобілізації на росії може стати не лише серйозним соціальним потрясінням, а й каталізатором масштабної економічної кризи.

Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох
Виготовляли фальшиві посвідченням для ухилянтів: на Прикарпатті судитимуть чотирьох

Викрито масштабну схему виготовлення та використання фіктивних документів задля уникнення мобілізації.

ВАКАНСІЇ
Електрик, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Офіцер (за напрямком розшукової діяльності)

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

Водій-електрик

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Зв’язківець (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Фельдшер

від 17500 до 100000 грн

Харків

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Луганській області

--- ---